Kontaktpersoner

Sentralbord Avfallshåndtering:
712 23 250
miljo@jo-moen.no


Sentralbord Maskinentreprenør:
712 23 240
anlegg@jo-moen.no

J.O. Moen Miljø AS

Avfallshåndtering, containerutleie, renovasjon, gjenvinningsstasjon +++

712 23 250   //   miljo@jo-moen.no
Hege.png

Hege Rønning Grøtta

Selger og kundeansvarlig

Sikkerhetsrådgiver Farlig Avfall

93 00 80 76

hege@jo-moen.no

Kari.png

Kari Merete Moen Volle

Daglig leder J.O. Moen AS

og J.O. Moen Miljø AS

93 46 33 97

kari@jo-moen.no

Raymond.png

Raymond Moen Volle

Markedsføring og IKT

46 42 04 77

raymond@jo-moen.no

Vi ønsker å sende og motta faktura elektronisk.
E-post: fakturamottak@jo-moen.no
EHF: 980 405 419

J.O. Moen Anlegg AS

Maskinentreprenør, tomtegraving, drenering, vegvedlikehold +++

712 23 240   //   anlegg@jo-moen.no
 

Vakttelefon Snørydding Åndalsnes:

99 30 09 28

JanArild.png

Jan Arild Moen

Daglig leder

J.O. Moen Anlegg AS

93 46 33 92

janarild@jo-moen.no

Hilde.png

Hilde Moen

Nestleder og kvalitetsansvarlig

J.O. Moen Anlegg AS

91 53 00 29

hilde@jo-moen.no

Marianne.png

Marianne Brevik

Personalleder

J.O. Moen Anlegg AS

93 49 08 55

marianne@jo-moen.no

Anette.png

Anette C. Sæland

Prosjektleder

J.O. Moen Anlegg AS

99 61 66 09

anette@jo-moen.no

Mathias.png

Mathias Moen Brudeseth

Prosjektleder

J.O. Moen Anlegg AS

45 05 87 71

mathias@jo-moen.no

Vi ønsker å sende og motta faktura elektronisk.
E-post: fakturamottak@jo-moen.no
EHF: 981 240 839